Erotická hra pre páry Sex O Soccer

17.66 

Erotická hra pre páry Sex O Soccer značky SexVentures máme skladom.

Katalógové číslo: 17753 Kategórie: ,

Erotická hra Sex O Soccer má jednoduché pravidlá a prinesie vám veľa erotickej inšpirácie a pomôže k poznaniu partnerových túžob. Na každej karte je navyše nejaká futbalová zaujímavosť.

Ako na hru? Najprv zostavte ihrisko a nasaďte na prst kopačku. Prvý hráč vykopáva z jedného rohu pri bránke a snaží sa o to, aby sa loptička vrátila do bránky. Pokiaľ loptička zostane v jednej z čiernych dier, má ešte jeden pokus. Pri trafení červenej diery si berie červenú kartu s erotickou úlohou, pri trafení žltej diery žltú kartu s otázkou. Keď trafí gól, získava bod. Potom hrá druhý hráč. Pokiaľ prvý hráč minie hneď pri prvom pokuse všetko, hrá rovno druhý hráč.

Vyhráva hráč s tromi gólmi (body). Víťaz vyberie porazenému buď jednu úlohu, ktorú musí splniť, alebo otázku, na ktorú musí pravdivo odpovedať.

INFO: Hra nie je v slovenčine (len v angličtine, nemčine, holandčine a francúzštine).

  • Balenie obsahuje: hraciu plochu, 1 futbalovú loptu, 1 bránku, 2 kopačky na prst, 30 žltých kariet, 30 červených kariet
  • Počet hráčov: 2
  • Výrobca: SexVentures (Holandsko)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.