Gélové dvojité dildo Double Mini Dong

15.14 

Gélové dvojité dildo Double Mini Dong značky Seven Creations máme skladom.

Katalógové číslo: 13921 Kategórie: ,

Gélové dvojité dildo Double Mini Dong

Opis produktu:

Dvojité dildo Double Mini Dong posúva hranice rozkoše zase o kus ďalej – slúži totiž k súčasnému vaginálnemu a análnemu uspokojeniu. Dildo má tvar podkovy, vyznačuje sa mimoriadnou pružnosťou a na oboch koncoch je zakončené výrazným žaluďom. Povrch je žilkovaný pre ešte intenzívnejšiu stimuláciu. Dildo je veľmi flexibilné a ľahko sa s ním zaobchádza. Jedno rameno dilda Double Mini Dong má väčší priemer a je určené k stimulácii vagíny a užší koniec je vhodný k análnemu dráždeniu. Nič vám ale nebráni experimentovať a vyskúšať ich zámenu. Údržba a použitie dilda je veľmi jednoduché. Materiál je príjemný – mäkký ale zároveň pevný pre dokonalú stimuláciu erotických miest. Dildo je možné využiť aj pri hrách vo vani a sprche. Aby to dobre kĺzalo použite kvapku lubrikačného gélu na báze vody.  

Parametre produktu:

  • Farba: fialová (transparentná)
  • Rozmery: vaginálna časť: dĺžka 13 cm, priemer 3 cm, análna časť: dĺžka 12 cm, priemer 2 – 2,5 cm
  • Materiál: PVC
  •  Pre koho: pre mužov, pre ženy
  • • Stimulácia: anál, vagína
  •  Vlastnosti: análne, dlhá dĺžka, multifunkčné, realistické, stimulačné, vaginálne
  • Výrobca: Seven Creations
  • Použitie: Lubrikačný gél na vodnej báze (nezabudni dokúpiť)

Naše tipy na použitie:

“Uži si večer plný sexuálnej rozkoše s dildom Double Mini Dong. Či už miluješ vaginálny, alebo análny sex toto dildo ti splní tvoje erotické sny. Využiješ ho pri spoločných hrách s partnerom, no rovnako aj osamote.

Vhodné pre začiatočníkov

“Skvelé dildo pre začiatočníkov na vyskúšanie dvojitej zábavy

Uži si erotické hry s dildom

“Pohár vínka, príjemná hudba a dvojité dildo mini dong je zárukou príjemného večera plného vzrušenia a erotických zážitkov. Či už v sprche, vo vani, alebo v posteli s partnerom. To už je len na tebe!

Ako využiť Double dildo s partnerom?

“Nechaj to na partnera. Kľakni si na všetky štyri a nechaj partnera zasúvať dildo do oboch dierok súčasne. Nechceš to do oboch dierok súčasne? Nechaj ho pohrať sa s dildom a tvojou vagínou, alebo análom. Je to na tebe a tvojich erotických fantáziách

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.