Latexové boxerky s vreckom na penis

49.21 

Latexové boxerky s vreckom na penis značky LATE X máme skladom.

Tesnosť a lesk latexu si nachádza stále viac fanúšikov, aj medzi pánmi. Tento kúsok je priamo majstrovské dielo – obopínajúce boxerky zvýrazňujúce váš riad. Priestor pre penis a semenníky robia z týchto boxeriek jedinečný doplnok, ktorý by nemal chýbať v zbierke žiadneho milovníka latexu.

Vyrobené z kvalitného prírodného latexu, značka LateX je zárukou prvotriedneho spracovania a najvyššej kvality použitého materiálu.

Dostupné sú dve veľkosti: S/M a L/XL.

Vďaka elasticite materiálu je možné natiahnuť obvod až o 8cm bez výraznejšieho tlaku, maximálne roztiahnutie je až 15cm. Vrecko na penis je dlhé približne 15cm.

Pre dokonalý lesk doporučujeme zakúpiť aj lesk na latex.

UPOZORNENIE: Prírodný latex môže spôsobovať alergické reakcie. Výrobok nevystavujte dlhodobo svetlu a uchovávajte ho na temnom mieste (ideálne v nepriesvitnom čiernom vrecku alebo krabičke).

  • Rozmery: vrecko pre penis a semenníky: celková dĺžka 18 cm, dĺžka časti pre penis 13 cm, šírka časti pre penis 5 cm , šírka časti pre semenníky 7,5 cmVeľkosť: S/M, L/XL
    • S/M: šírka v páse 29 cm, šírka cez boky 38 cm
    • L/XL: šírka v páse 33 cm, šírka cez boky 42 cm
  • Materiál: latex
  • Farba: čierna
  • Výrobca: LateX

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.