MACA FRESH Men pre intímne, psychické i fyzické zdravie mužov

25.65 

MACA FRESH Men pre intímne, psychické i fyzické zdravie mužov značky VALAVANI máme skladom.

Katalógové číslo: 17621 Kategórie: , ,

Unikátny produkt MACA FRESH Men bol zostavený špeciálne pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoj sexuálny výkon, podporiť erekciu, plodnosť, dodať svojmu telu energiu a podporiť svoje intímne, psychické i fyzické zdravie a pohodu.

Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

MACA FRESH Men obsahuje prospešné látky, ktoré majú pozitívny vplyv na:

  • plodnosť, sexualitu, sexuálnu aktivitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (Maca)
  • normálnu funkciu pohlavných orgánov – erekciu a hormonálnu aktivitu, sexuálnu túžbu, imunitu; podporuje zdravie močového ústrojenstva, podporuje zdravie srdca (Tribulus terrestris)
  • zlepšenie krvného obehu na úrovni panvy; má kladnú úlohu v procese spermatogenézy, pomáha organizmu s regeneráciou po dlhšom fyzickom vypätí, pomáha pri vývoji svalovej hmoty (L-Arginin)

Extra silné zloženie – MACA FRESH Men obsahuje v jednej dávke 1350 mg účinných látok, čo je oveľa viac ako väčšina konkurenčných produktov!

Bezpečný a preverený produkt
MACA FRESH Men je vyrábaný v Českej republike a je riadne notifikovaný na Ministerstve poľnohospodárstva.

UPOZORNENIE: Ukladať mimo dosahu detí. Určené pre mužov. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Prípravok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte zdravý životný štýl. Ak užívate nejaké lieky alebo ste precitlivení na niektorú z obsiahnutých látok, poraďte sa o vhodnosti užívania lieku s lekárom.

 • Obsah balenia: 90 kapsúl
 • Odporúčané dávkovanie: 3 kapsule denne, zapiť vodou
 • Zloženie (v 1 dennej dávke = 3 kapsulách): Maca extrakt (Lepidium meyenii) 750 mg, L-arginín 450 mg, Tribulus terrestris extrakt 150 mg; obal kapsule obsahuje želatínu
 • Skladovanie: Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote.
 • Výrobca: VALAVANI (Česká republika)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.