Tablety V-Activ for Men, afrodiziakum pre mužov

18.50 

Tablety V-Activ for Men, afrodiziakum pre mužov značky HOT máme skladom.

Katalógové číslo: 13944 Kategórie: , ,

Tabletky V-Activ vám pomôžu ľahko, rýchlo a bez vedľajších účinkov k zlepšeniu erekcie a sexuálnej výkonnosti. Účinné látky sú na prírodnej báze. Štúdie preukázali, že obsiahnutý chrysin a piperin zvyšujú hladinu testostéronu v krvi a tak priamo ovplyvňujú celú radu faktorov. Medzi najvýznamnejšie pozitívne účinky patria zlepšenie potencie, posilnenie vitality a rýchlejšia odozva metabolizmu pri spaľovaní tukov pri fyzickej aktivite.

V-Activ je možné užívať pravidelne a už behom 3 dní užívania pocítite rozdiel vo vašej erekcii a celkovej sexuálnej kondícii. Prečo si nedopriať kvalitnejší sex vďaka tomuto výživovému doplnku založenému na prírodnej báze? Určené pre pánov.

UPOZORNENIE: Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Potravinový doplnok by sa nemal užívať ako náhrada vyváženej stravy. Uchovavajte mimo dosah detí. Pokiaľ užívate nejaké lieky, alebo ste citlivý na niektorú z obsiahnutých látok, poraďte sa o vhodnosti užívania prípravku s lekárom.

    • Obsah balenia: 20 kapsúl
    • Dávkovanie: 1 kapsula cca 1 hodinu pred stykom, zapite dostatočným množstvom tekutiny, užívajte maximálne 2 kapsule denne
    • Složenie: oatoil extract, gelatine, soybean oil; zvlhčovače: glycerine, dried guarana extract, dried piperine extract; emulgátory: glycerile monostearate, yam root extract, soy lecithin
    • Skladovanie: Skladujte v chlade, suchu a na tmavom mieste.
    • Výrobca: HOT PRODUCTS (Nemecko)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.