Umelá vagína Fleshlight Original Pink Lady

67.71 

Umelá vagína Fleshlight Original Pink Lady značky Fleshlight máme skladom.

Katalógové číslo: 14003 Kategórie: ,

Originál je vždy len jeden! Pink Lady je prvá umelá vagína, ktorá svojimi vlastnosťami poskytuje zážitok na nerozoznanie od prieniku do skutočnej pošvy. Čoskoro sa tak stala najpredávanejším výrobkom svojho druhu a stále sa teší veľkému úspechu. Vnútorný priemer tunela jej predurčuje skôr mužom s väčším alebo stredne veľkým prirodzením, pre menšie penisy je vhodnejšia extra úzka Fleshlight STU, extrémne dráždenie zas zabezpečí vlnkový variant Vortex.

Pink Lady je verná napodobenina skutočnej vagíny, vrátane pošvového vchodu. Ide tak o skvelý prostriedok, ako stimulovať penis prirodzenou cestou a tak postupne vybudovať aj dlhšiu výdrž pri skutočnej súloži. Dlhotrvajúca rozkoš tiež znásobuje účinok podtlaku, ktorý sa vo vagíne vytvorí. Jeho intenzitu je možné regulovať pootáčaním veka na druhom konci pomôcky.

Materiál Super Skin®, z ktorého je táto revolučná milenka vytvorená, zabezpečí aj vám príjemné prekvapenie, ako hodnoverne pôsobí Pink Lady vo vnútri. Váš penis rozmazná správne silným stlačením, je elastická, takže sa prispôsobí aj nadmerne obdareným mužom. Samozrejmosťou je úplná neškodnosť materiálu, neobsahuje ftaláty, nespôsobuje alergické reakcie. Povrch sa vyznačuje hodvábnou jemnosťou, ľahko sa adaptuje na telesnú teplotu a dlho si ju udrží.

Údržba je jednoduchá a rýchla, stačí opláchnuť vlažnou vodou a nechať vysušiť. Dodávaná v diskrétnom balení pripomínajúcom ručné svietidlo. Pre dlhodobú údržbu materiálu odporúčame zakúpiť aj originálny Fleshlight púder.

Počiatočná vyššia investícia do pomôcky sa vám čoskoro vráti v podobe nekončiacej slasti, rovnako kvalita materiálu a prevedenia zabezpečí, že vám vydrží slúžiť mnoho rokov. Vyskúšajte aj vy Pink Lady, je to doslova vagína ako živá.

Materiál: Real Feel Super Skin, jemne stužený silikón s vynikajúcou pružnosťou.

  • Rozmery: celková dĺžka 24 cm, dĺžka vložky 22 cm, max. vnútorný priemer cca 5,5 cm
  • Farba: čierna (tubus), svetlo ružová (vložka)
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): Super Skin®
  • Výrobca: Fleshlight (USA/Španielsko)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.