Vibrátor Mystim Elegant Eric (ružový)

80.33 

Vibrátor Mystim Elegant Eric (ružový) značky Mystim máme skladom.

Katalógové číslo: 17593 Kategórie: , ,

Jemne prehnutý vibrátor Mystim Elegant Eric prekvapuje svojou jednoduchosťou. Aj bez rôznych okrás a špeciálnych častí slúži Elegant Eric bezchybne svojmu účelu. Každá žena občas zatúži po nekomplikovanom vzťahu a presne to tento zamatový vibrátor zaručuje.

Vibrátor je možné ľahko obsluhovať pomocou 3 tlačidiel. Tlačidlá ovládajú 5 rôznych intenzít vibrácií a 8 prednastavených programov. Programy spúšťajú súčasne, striedavo alebo jednolivo 2 zabudované motúrky, umiestnené tak, aby presne dráždili intímne partie žien.

Všetky výrobky značky Mystim sa môžu pochváliť precíznym spracovaním, moderným dizajnom a prepracovanými konštrukciami. Danny Divido robí svojmu výrobcovi naozaj skvelú reklamu a ocenia ho aj náročné majiteľky.

Na výrobu vibrátora bol zvolený kvalitný lekársky silikón, zdravotne úplne nezávadný materiál s hypoalergénnymi vlastnosťami, vhodný tiež pre tehotné ženy a citlivú pokožku. Je bez obsahu ftalátov a pachovo je úplne neutrálna.

Konštrukcia vibrátora je vodotesná, čo vám umožňuje užiť si s ním chvíle slasti napríklad v sprche či vani. Prístroj sa veľmi ľahko udržuje. Na očistenie ho stačí umyť mydlovou vodou. Neodporúčame na zvláčnenie používať silikónové gély z dôvodu narušenia celistvosti povrchu materiálu. Vhodné sú naopak gély na vodnej báze.

  • Rozmery: celková dĺžka 27 cm, priemer 3,5-3,8 cm
  • Farba: ružová (naughty pink)
  • Materiál: 100% platinum silikón, plast (ABS)
  • Batéria: zabudovaná Li-ion batéria; nabíjanie cez magnetický USB kábel (súčasťou balenia)
  • Obsah balenia: vibrátor Elegant Eric, nabíjací USB kábel (magnetický), 2x vzorka lubrikačného gélu (2 ml), puzdro
  • Výrobca: Mystim (Nemecko)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.