Vibrátor na bod G a klitoris Butterfly Kiss

15.98 

Vibrátor na bod G a klitoris Butterfly Kiss značky California Exotic Novelties máme skladom.

Katalógové číslo: 17722 Kategórie: , ,

Keď tento ružový vibrujúci motýlik začne vrčať, akoby skutočne mával krídlami a jeho kmitajúce tykadlá vás hneď začnú príjemne drážďiť na klitorise aj okolo neho. Špeciálny tvar s ľahko prehnutým a oválne tvarovaným koncom zasa presne cieli na bod G.

Ale nenechajte sa oklamať jeho roztomilým vzhľadom, pretože jeho silné vibrácie vám dajú zabrať! Môžete vyberať zo 3 rýchlostných stupňov. Ovládanie je jednoduché, jediné ovládacie tlačidlo umiestnené naspodku vibrátora zvládne všetko. Funguje na dve batérie typu AAA.

Veľkosťou je vhodný pre začiatočníčky, ale určite sa dokonale postará aj o náročnejšie používateľky k ich plnej spokojnosti. Predsa masíruje bod G aj klitoris súčasne a tomu nemožno odolávať dlho…

Je vyrobený zo silikónu, je hladký a jemný na dotyk, a zároveň aj dostatočne ohybný, aby bolo jeho zavádzanie aj používanie čo možno najpríjemnejšie.
Môžete si ho vziať so sebou do vane alebo do sprchy, pretože je vodotesný. A čistenie bude aj hračka, stačí ho opláchnuť pod teplou vodou a mydlom.

U výrobcu je tento vibrátor bestsellerom. Získa si aj vás?

  • Rozmery: celková dĺžka 18 cm, priemer 2-3 cm
  • Farba: ružová
  • Materiál: TPR, ABS (plast)
  • Batéria: 2x AAA (nie sú súčasťou balenia)
  • Výrobca: California Exotic Novelties (USA)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.